Gangsta Blood

"Jeśli zaopiekujesz się zdychającym psem - nie ugryzie Cię gdy stanie na nogach. Na tym polega zasadnicza rożnica między psem a człowiekiem" -

Mark Twain

Wystawy



Miejsce

Ranga

Data

Klasa

mark

Place

Title

Judge

Nowy Dwór Mazowiecki National CAC 10.04.2016 junior excellent I Junior Winner, Best Junior Roman Żuk (PL)
Grudziądz National CAC 16.04.2016 junior excellent I Junior Winner, Best Junior, BOB Olga Kupriyanova-Sinko (SLO)
Grudziądz National CAC 16.04.2016 junior excellent I Junior Winner, Best Junior, BOB, BIS Junior I, BOG III Jarosław Grunt (PL)
Inowrocław National CAC 17.04.2016 junior excellent I Junior Winner, Best Junior, BOB, BOG IV Łukasz Pawłowski (PL)
Opole International CACIB 23.04.2016 junior excellent I Junior Winner, Best Junior Ramune Kazlauskaite (LT)
Opole Terrier's Club 24.04.2016 junior excellent I Junior Winner, Best Junior, BOB, BIS II, DERBY II, MOST BEAUTIFUL TERRIER BULL TYPE II, JUNIOR CLUB WINNER 2016 Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)
Radom National CAC 08.05.2016 junior excellent I Junior Winner, Best Junior, BOB, BOG I Roman Żuk (L)
Łódź International CACIB 14.05.2016 junior excellent I Junior Winner, Best Junior, BOB Nemanja Jovanovic (SRB)
Łódź National Bull Type Terriers 15.05.2016 junior excellent I Junior Winner, Best Junior, BOB, BIS Junior I, BIS I Manuel Borges (P)








15.05.2016 r. Łódź
National Bull Type Terriers

Judge: Manuel Borges (P)
Class: junior
Ocena: excellent
Place: I/3
Medal: złoty
Titles: Junior Winner, Best Junior, BOB, BIS Junior place I, BEST IN SHOW place I

Łódź 16.05.2016 Łódź 16.05.2016 Łódź 16.05.2016 Łódź 16.05.2016







14.05.2016 r. Łódż
International CACIB

Judge: Nemanja Jovanovic (SRB)
Class: młodzieży
Ocena: doskonała
Place: I/4
Medal: złoty
Titles: Junior Winner, Best Junior, BOB

Łódź 14.05.2016 Łódź 14.05.2016 Łódź 14.05.2016 Łódź 14.05.2016







08.05.2016 r. Radom
National CAC

Judge: Roman Żuk (PL)
Class: młodzieży
Ocena: doskonała
Place: I/2
Medal: złoty
Titles: Junior Winner, Best Junior, BOB, BEST OF GROUP place I

Radom 08.05.2016 Radom 08.05.2016







24.04.2016 r. Opole
Terrier's Club

Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)
Class: młodzieży
Ocena: doskonała
Place: I/6
Medal: złoty
Titles: Junior Winner, Best Junior, BOB, BEST IN SHOW place II, DERBY place II, MOST BEAUTIFUL TERRIER BULL TYPE place II, JUNIOR CLUB WINNER 2016

Opole 24.05.2016 Opole 24.05.2016 Opole 24.05.2016 Opole 24.05.2016 Opole 24.05.2016 Opole 24.05.2016 Opole 24.05.2016 Opole 24.05.2016 Opole 24.05.2016







23.05.2016 r. Opole
International CACIB

Judge: Ramune Kazlauskaite (LL)
Class: młodzieży
Ocena: doskonała
Place: I/8
Medal: złoty
Titles: Junior Winner, Best Junior







17.04.2016 r. Inowrocław
National CAC

Judge: Łukasz Pawłowski (PL)
Class: młodzieży
Ocena: doskonała
Place: I/2
Medal: złoty
Titles: Junior Winner, Best Junior, BOB, BEST OF GROUP place IV







16.04.2016 r. Grudziądz
National CAC

Judge: Jarosław Grunt (PL)
Class: młodzieży
Ocena: doskonała
Place: I/1
Medal: złoty
Titles: Junior Winner, Best Junior, BOB, BIS Junior place I, BEST OF GROUP place III

Grudziądz 16.04.2016 Grudziądz 16.04.2016 Grudziądz 16.04.2016







16.04.2016 r. Grudziądz
National CAC

Judge: Olga Kupriyanova-Sinko (PL)
Class: młodzieży
Ocena: doskonała
Place: I/3
Medal: złoty
Titles: Junior Winner, Best Junior, BOB

Grudziądz 16.04.2016 Grudziądz 16.04.2016







10.04.2016 r. Nowy Dwór Mazowiecki
National CAC

Judge: Roman Żuk (PL)
Class: młodzieży
Ocena: doskonała
Place: I/2
Medal: złoty
Titles: Junior Winner, Best Junior

Nowy Dwór Mazowiecki 10.04.2016 Nowy Dwór Mazowiecki 10.04.2016