Gangsta Blood

"If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man." -

Mark Twain

Shows



Miejsce

Ranga

Data

Klasa

Ocena

Lokata

Tytuł

Sędzia

Radom Krajowa 04.09.2011 baby wybitnie obiecująca I Best Baby Elżbieta Chwalibóg (PL)
Warszawa Krajowa 10.09.2011 baby wybitnie obiecująca I Best Baby Marino di Chicco (I)
Warszawa Klubowa Terrierów typu Bull 11.09.2011 baby wybitnie obiecująca IV Cornelia Bergundthal (CH)
Kielce Międzynarodowa 19.11.2011 baby wybitnie obiecująca I Pereguda Kateryna (UKR)
Nowy Dwór Mazowiecki Krajowa 11.12.2011 szczeniąt wybitnie obiecująca II Jadwiga Niciewicz (PL)
Rzeszów Międzynarodowa 11.02.2012 szczeniąt wybitnie obiecująca I Best Puppy Abrakimov Shamil (RUS)
Jarosław Krajowa 04.03.2012 młodzieży doskonała II Csaba Pettko (H)
Katowice Międzynarodowa 16.03.2012 młodzieży doskonała II Magdalena Kozłowska (PL)
Grudziądz Krajowa 14.04.2012 młodzieży doskonała I Junior Winner, Best Junior Jan Gajewski (PL)
Inowrocław Krajowa 15.04.2012 młodzieży bardzo dobra III Maria Zasada (PL)
Opole Międzynarodowa 28.04.2012 młodzieży doskonała IV Jadwiga Nicewicz (PL)
Łódź Międzynarodowa 05.05.2012 młodzieży doskonała III Ilona Ostenk Schenk (NL)
Radom Krajowa 20.05.2012 młodzieży doskonała II Marek Lewandowski (PL)
Płock Krajowa 27.05.2012 młodzieży doskonała II Jan Gajewski (PL)
Leszno Międzynarodowa 02.06.2012 młodzieży doskonała III Piotr Król (PL)
Kraków Międzynarodowa 16.06.2012 młodzieży bardzo dobra Virginia Latham Smith (USA)
Kraków Krajowa 17.06.2012 młodzieży doskonała II Dianne Barclay (AUS)
Szczecin Międzynarodowa 23.06.2012 młodzieży doskonała II Csaba Zsolt Lokodi (ROM)
Lubieszyn Krajowa 24.06.2012 młodzieży doskonała I Junior Winner, Best Junior Goran Galdic (SRB)
Zakroczym Krajowa Terrierów Typu Bull "Bulliada" 07.07.2012 młodzieży bardzo dobra III Thomas M.Hehir (IRL)
Warszawa Międzynarodowa 08.07.2012 młodzieży bardzo dobra I Magdalena Świętoń (PL)
Sopot Międzynarodowa 11.08.2012 młodzieży bardzo dobra I Eugeny Kuplayauskas (RUS)
Białystok Międzynarodowa 25.08.2012 młodzieży doskonała I Junior Winner Aneta Sobkowska-Dopierała (PL)
Białystok Krajowa 26.08.2012 młodzieży doskonała II Csaba Zsolt Lokodi (ROM)
Zakroczym Klubowa Terrierów typu Bull 09.09.2012 pośrednia doskonała II Piergiorgio Lievore (IT)
Wrocław Międzynarodowa 29.09.2012 pośrednia doskonała I CWC Piet Roosenboom (BE)
Poznań Międzynarodowa 20.10.2012 pośrednia bardzo dobra II Horst Kliebenstein (DE)
Poznań Międzynarodowa 21.10.2012 pośrednia bardzo dobra IV Małgorzata Jurek-Ereńska (PL)
Kielce Międzynarodowa 10.11.2012 pośrednia doskonała II Viktoryja Pogodina (UKR)
Nitra Słowacja Klubowa Terrierów 30.11.2012 pośrednia doskonała IV Csaba Zsolt Lokodi (ROM)
Nitra Słowacja Międzynarodowa 01.12.2012 pośrednia doskonała Vladimira Ticha (CZ)
Nitra Słowacja Międzynarodowa 02.12.2012 otwarta doskonała II res.CAC Frantisek Polehna (CZ)
Satu Mare Rumunia Międzynarodowa 13.04.2013 otwarta doskonała III Csaba Pettko (H)
Satu Mare Rumunia Międzynarodowa 14.04.2013 otwarta bardzo dobra Zoia Oleinikova (UKR)
Opole Międzynarodowa 27.04.2013 otwarta doskonała IV Andras Korozs (H)
Łódź Międzynarodowa 04.05.2013 otwarta bardzo dobra Ramune Kazlauskaite (LT)
Zakroczym Krajowa Terrierów Typu Bull "Bulliada" 25.05.2013 pośrednia doskonała II Damira Markov (SRB)
Gostynin Krajowa 26.05.2013 otwarta doskonała I CWC Marek Trębala (PL)
Leszno Międzynarodowa 01.06.2013 otwarta doskonała I CWC, BOS, CACIB Janusz Opara (PL)
Kraków Międzynarodowa 15.06.2013 otwarta doskonała IV Jan Gajewski (PL)
Kraków Krajowa 16.06.2013 otwarta doskonała II Natalia Leonova (RUS)
Szczecin Międzynarodowa 29.06.2013 otwarta doskonała I CWC Nemanja Jovanovic (SLO)
Lubieszyn Krajowa 30.06.2013 otwarta doskonała I CWC Reinier Jacobs (D)
Warszawa Międzynarodowa 13.07.2013 otwarta doskonała I CWC Boris Chapiro (F)
Zakroczym Klubowa Terrierów typu Bull 14.07.2013 otwarta doskonała III Darko Zivanovic (SRB)
Chojnice Krajowa Wystawa Psów Rasowych 28.07.2013 otwarta doskonała II Marek Trębala (PL)
Sopot Międzynarodowa 11.08.2013 otwarta doskonała III Rade Dakic (SRB)
Białystok Międzynarodowa 24.08.2013 otwarta doskonała I CWC Massimiliano Mannucci (I)
Warszawa Międzynarodowa 12.07.2014 championów doskonała Revaz Khomasuridze (RUS)
Białystok Międzynarodowa 30.08.2014 championów doskonała II Massimo Inzoli (IT)








30.08.2014 r. Białystok
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Massimo Inzoli (IT)
Klasa: championów
Ocena: doskonała
Medal: srebrny

Białystok 30.08.2014 Białystok 30.08.2014







12.07.2014 r. Warszawa
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Revaz Khomasuridze (RUS)
Klasa: championów
Ocena: doskonała

Warszawa 12.07.2014 Warszawa 12.07.2014 Warszawa 12.07.2014







24.08.2013 r. Białystok
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Massimiliano Mannucci (I)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała
Lokata: I/2
Medal: złoty
Tytuł: CWC

Białystok 24.08.2013 Białystok 24.08.2013 Białystok 24.08.2013 Białystok 24.08.2013







11.08.2013 r. Sopot
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Rade Dakic (SRB)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała
Lokata: III/7
Medal: brązowy

Sopot 11.08.2013 Sopot 11.08.2013 Sopot 11.08.2013 Sopot 11.08.2013 Sopot 11.08.2013







28.07.2013 r. Chojnice
Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Marek Trębala (PL)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała
Lokata: II/2
Medal: srebrny







14.07.2013 r. Zakroczym
Klubowa Wystawa Terrierów typu Bull

Sędzia: Darko Zivanovic (SRB)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała
Lokata: III/10
Medal: brązowy

Zakroczym 14.07.2013 Zakroczym 14.07.2013 Zakroczym 14.07.2013 Zakroczym 14.07.2013 Zakroczym 14.07.2013 Zakroczym 14.07.2013 Zakroczym 14.07.2013







13.07.2013 r. Warszawa
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Boris Chapiro (F)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała
Lokata: I/3
Medal: złoty
Tytuł: CWC

Warszawa 13.07.2013 Warszawa 13.07.2013 Warszawa 13.07.2013 Warszawa 13.07.2013 Warszawa 13.07.2013 Warszawa 13.07.2013 Warszawa 13.07.2013







30.06.2013 r. Lubieszyn
Krajowa Wystawa Terrierów

Sędzia: Reinier Jacobs (D)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała
Lokata: I/4
Medal: złoty
Tytuł: CWC

Lubieszyn 30.06.2013 Lubieszyn 30.06.2013 Lubieszyn 30.06.2013 Lubieszyn 30.06.2013 Lubieszyn 30.06.2013 Lubieszyn 30.06.2013 Lubieszyn 30.06.2013







29.06.2013 r. Szczecin
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Nemanja Jovanovic (SLO)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała
Lokata: I/6
Medal: złoty
Tytuł: CWC

Szczecin 29.06.2013 Szczecin 29.06.2013







16.06.2013 r. Kraków
Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Natalia Leonova (RUS)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała
Lokata: II/3

Kraków 16.06.2013 Kraków 16.06.2013 Kraków 16.06.2013 Kraków 16.06.2013 Kraków 16.06.2013







15.06.2013 r. Kraków
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Jan Gajewski (PL)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała
Lokata: IV/4

Kraków 15.06.2013 Kraków 15.06.2013 Kraków 15.06.2013 Kraków 15.06.2013 Kraków 15.06.2013







01.06.2013 r. Leszno
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Janusz Opara (PL)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała
Lokata: I/3
Medal: złoty
Tytuł: CWC, BOS, CACIB

Leszno 01.06.2013 Leszno 01.06.2013 Leszno 01.06.2013 Leszno 01.06.2013 Leszno 01.06.2013







26.05.2013 r. Gostynin
Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Marek Trębala (PL)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała
Lokata: I/2
Medal: złoty
Tytuł: CWC

Gostynin 26.05.2013 Gostynin 26.05.2013 Gostynin 26.05.2013







25.05.2013 r. Zakroczym
Krajowa Wystawa Terierów Typu Bull "Bulliada"

Sędzia: Damira Markov (SRB)
Klasa: pośrednia
Ocena: doskonała
Lokata: II/4
Medal: srebrny

Zakroczym 25.05.2013 Zakroczym 25.05.2013 Zakroczym 25.05.2013







04.05.2013 r. Łódź
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Ramune Kazlauskaite (LT)
Klasa: otwarta
Ocena: bardzo dobra

Łódź 04.05.2013 Łódź 04.05.2013 Łódź 04.05.2013 Łódź 04.05.2013 Łódź 04.05.2013 Łódź 04.05.2013 Łódź 04.05.2013 Łódź 04.05.2013 Łódź 04.05.2013







27.04.2013 r. Opole
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Andras Korozs (H)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała
Lokata: IV/8

Opole 27.04.2013 Opole 27.04.2013 Opole 27.04.2013 Opole 27.04.2013 Opole 27.04.2013 Opole 27.04.2013 Opole 27.04.2013 Opole 27.04.2013 Opole 27.04.2013







14.04.2013 r. Satu Mare
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Zoia Oleinikova (UKR)
Klasa: otwarta
Ocena: bardzo dobra

Satu Mare 14.04.2013 Satu Mare 14.04.2013 Satu Mare 14.04.2013







13.04.2013 r. Satu Mare
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Csaba Pettko (H)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała
Lokata: III/4

Satu Mare 13.04.2013 Satu Mare 13.04.2013 Satu Mare 13.04.2013







02.12.2012 r. Nitra
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Frantisek Polehna (CZ)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała
Lokata: II/II
Tytuł: res.CAC

Nitra 01.12.2012 Nitra 01.12.2012 Nitra 01.12.2012 Nitra 01.12.2012







01.12.2012 r. Nitra
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Vladimira Ticha (CZ)
Klasa: pośrednia
Ocena: doskonała

Nitra 01.12.2012 Nitra 01.12.2012 Nitra 01.12.2012 Nitra 01.12.2012







30.11.2012 r. Nitra
Klubowa Wystawa Terrierów

Sędzia: Csaba Zsolt Lokodi (ROM)
Klasa: pośrednia
Ocena: doskonała
Lokata: IV/6

Nitra 30.11.2012 Nitra 30.11.2012 Nitra 30.11.2012 Nitra 30.11.2012







10.11.2012 r. Kielce
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Viktoryja Pogodina (UKR)
Klasa: pośrednia
Ocena: doskonała
Lokata: II/5
Medal: srebrny

Kielce 10.11.2012 Kielce 10.11.2012 Kielce 10.11.2012 Kielce 10.11.2012 Kielce 10.11.2012 Kielce 10.11.2012 Kielce 10.11.2012 Kielce 10.11.2012 Kielce 10.11.2012







21.10.2012 r. Poznań
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Małgorzata Jurek-Ereńska (PL)
Klasa: pośrednia
Ocena: bardzo dobra
Lokata: IV/4

Poznań 21.10.2012







20.10.2012 r. Poznań
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Horst Kliebenstein (DE)
Klasa: pośrednia
Ocena: bardzo dobra
Lokata: II/3

Poznań 20.10.2012 Poznań 20.10.2012







29.09.2012 r. Wrocław
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Piet Roosenboom (BE)
Klasa: pośrednia
Ocena: doskonała
Lokata: I/2
Medal: złoty
Tytuł: CWC

Wrocław 29.09.2012 Wrocław 29.09.2012 Wrocław 29.09.2012 Wrocław 29.09.2012 Wrocław 29.09.2012 Wrocław 29.09.2012 Wrocław 29.09.2012 Wrocław 29.09.2012 Wrocław 29.09.2012 Wrocław 29.09.2012 Wrocław 29.09.2012 Wrocław 29.09.2012 Wrocław 29.09.2012 Wrocław 29.09.2012 Wrocław 29.09.2012 Wrocław 29.09.2012 Wrocław 29.09.2012







09.09.2012 r. Zakroczym
Klubowa Wystawa Terrierów typu Bull

Sędzia: Piergiorgio Lievore (IT)
Klasa: pośrednia
Ocena: doskonała
Lokata: II/3
Medal: srebrny

Zakroczym 09.09.2012 Zakroczym 09.09.2012 Zakroczym 09.09.2012







26.08.2012 r. Białystok
Krajowa Wystawa Terrierów

Sędzia: Csaba Zsolt Lokodi (ROM)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: II/2
Medal: srebrny

Białystok 25.08.2012 Białystok 25.08.2012







25.08.2012 r. Białystok
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Aneta Sobkowska-Dopierała (PL)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: I/4
Medal: złoty

Białystok 25.08.2012 Białystok 25.08.2012 Białystok 25.08.2012







11.08.2012 r. Sopot
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Eugeny Kuplyauskas (RUS)
Klasa: młodzieży
Ocena: bardzo dobra
Lokata: I/4

Sopot 11.08.2012 Sopot 11.08.2012 Sopot 11.08.2012 Sopot 11.08.2012 Sopot 11.08.2012 Sopot 11.08.2012 Sopot 11.08.2012 Sopot 11.08.2012 Sopot 11.08.2012 Sopot 11.08.2012 Sopot 11.08.2012







08.07.2012 r. Warszawa
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Magdalena Świętoń (PL)
Klasa: młodzieży
Ocena: bardzo dobra
Lokata: I/2

Warszawa 08.07.2012







07.07.2012 r. Zakroczym
Krajowa Wystawa Terierów Typu Bull "Bulliada"

Sędzia: Thomas M.Hehir (IRL)
Klasa: młodzieży
Ocena: bardzo dobra
Lokata: III/3

Zakroczym 07.07.2012 Zakroczym 07.07.2012 Zakroczym 07.07.2012 Zakroczym 07.07.2012







24.06.2012 r. Lubieszyn
Krajowa Wystawa Terierów

Sędzia: Goran Galdic (SRB)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: I/2
Tytuł: Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Lubieszyn 24.06.2012 Lubieszyn 24.06.2012 Lubieszyn 24.06.2012 Lubieszyn 24.06.2012 Lubieszyn 24.06.2012 Lubieszyn 24.06.2012 Lubieszyn 24.06.2012 Lubieszyn 24.06.2012 Lubieszyn 24.06.2012







23.06.2012 r. Szczecin
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Csaba Zsolt Lokodi (ROM)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: II/3

Szczecin 23.06.2012







17.06.2012 r. Kraków
Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Dianne Barclay (AUS)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: II/4

Kraków 17.06.2012







16.06.2012 r. Kraków
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Virginia Latham Smith (USA)
Klasa: młodzieży
Ocena: bardzo dobra

Kraków 16.06.2012







02.06.2012 r. Leszno
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Piotr Król (PL)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: II/5

Leszno 02.06.2012 Leszno 02.06.2012 Leszno 02.06.2012 Leszno 02.06.2012







27.05.2012 r. Płock
Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Jan Gajewski (PL)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: II/2
Medal: srebrny

Płock 27.05.2012 Płock 27.05.2012 Płock 27.05.2012 Płock 27.05.2012







20.05.2012 r. Radom
Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Marek Lewandowski (PL)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: II/4
Medal: srebrny

Radom 20.05.2012 Radom 20.05.2012







05.05.2012 r. Łódź
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Ilona Ostenk Schenk (NL)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: III/5
Medal: brązowy

Łódz 05.05.2012 Łódz 05.05.2012 Łódz 05.05.2012







28.04.2012 r. Opole
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Jadwiga Nicewicz (PL)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: IV/5

Opole 28.04.2012 Opole 28.04.2012 Opole 28.04.2012 Opole 28.04.2012







15.04.2012 r. Inowrocław
Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Maria Zasada (PL)
Klasa: młodzieży
Ocena: bardzo dobra
Lokata: III/3

Inowrocław 15.04.2012 Inowrocław 15.04.2012







14.04.2012 r. Grudziądz
Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Jan Gajewski (PL)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: I/2
Medal: złoty
Tytuł: Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Grudziadz 14.04.2012 Grudziadz 14.04.2012 Grudziadz 14.04.2012 Grudziadz 14.04.2012 Grudziadz 14.04.2012







16.03.2012 r. Katowice
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Magdalena Kozłowska (PL)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: II/4

Katowice 16.03.2012 Katowice 16.03.2012 Katowice 16.03.2012 Katowice 16.03.2012 Katowice 16.03.2012







04.03.2012 r. Jarosław
Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Csaba Pettko (H)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: II/2
Medal: srebrny

Jarosław 04.03.2012 Jarosław 04.03.2012 Jarosław 04.03.2012







11.02.2012 r. Rzeszów
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Abrakimov Shamil (RUS)
Klasa: szczeniąt
Ocena: wybitnie obiecująca
Lokata: I/2
Tytuł: Best Puppy







11.12.2011 r. Nowy Dwór Mazowiecki
Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Jadwiga Niciewicz (PL)
Klasa: szczeniąt
Ocena: wybitnie obiecująca
Lokata: II/3

Nowy Dwor Mazowiecki 11.12.2011 Nowy Dwor Mazowiecki 11.12.2011 Nowy Dwor Mazowiecki 11.12.2011







11.09.2011 r. Kielce
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Pereguda Kateryna (UKR)
Klasa: baby
Ocena: wybitnie obiecująca
Lokata: I/6

Kielce 19.11.2011 Kielce 19.11.2011







11.09.2011 r. Warszawa
Klubowa Wystawa Terrierów typu Bull

Sędzia: Cornelia Bergundthal (CH)
Klasa: baby
Ocena: wybitnie obiecująca
Lokata: IV/5

Warszawa 11.09.2011 Warszawa 11.09.2011 Warszawa 11.09.2011







10.09.2011 r. Warszawa
Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Marino di Chicco (I)
Klasa: baby
Ocena: wybitnie obiecująca
Lokata: I/2
Tytuł: Best Baby

Warszawa 10.09.2011 Warszawa 10.09.2011 Warszawa 10.09.2011







04.09.2011 r. Radom
Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (PL)
Klasa: baby
Ocena: wybitnie obiecująca
Lokata: I/1
Tytuł: Best Baby

Radom 04.09.2011 Radom 04.09.2011