Gangsta Blood

"Jeśli zaopiekujesz się zdychającym psem - nie ugryzie Cię gdy stanie na nogach. Na tym polega zasadnicza rożnica między psem a człowiekiem" -

Mark Twain

Wystawy



Miejsce

Ranga

Data

Klasa

Ocena

Lokata

Tytuł

Sędzia

Nowy Dwór Mazowiecki Krajowa 10.04.2016 młodzieży doskonała I Junior Winner, Best Junior Roman Żuk (PL)
Grudziądz Krajowa 16.04.2016 młodzieży doskonała I Junior Winner, Best Junior, BOB Olga Kupriyanova-Sinko (SLO)
Grudziądz Krajowa 16.04.2016 młodzieży doskonała I Junior Winner, Best Junior, BOB, BIS Junior I, BOG III Jarosław Grunt (PL)
Inowrocław Krajowa 17.04.2016 młodzieży doskonała I Junior Winner, Best Junior, BOB, BOG IV Łukasz Pawłowski (PL)
Opole Międzynarodowa 23.04.2016 młodzieży doskonała I Junior Winner, Best Junior Ramune Kazlauskaite (LT)
Opole Klubowa Terrierów 24.04.2016 młodzieży doskonała I Junior Winner, Best Junior, BOB, BIS II, DERBY II, MOST BEAUTIFUL TERRIER BULL TYPE II, JUNIOR CLUB WINNER 2016 Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)
Radom Krajowa 08.05.2016 młodzieży doskonała I Junior Winner, Best Junior, BOB, BOG I Roman Żuk (L)
Łódź Międzynarodowa 14.05.2016 młodzieży doskonała I Junior Winner, Best Junior, BOB Nemanja Jovanovic (SRB)
Łódź Krajowa Terrierów Typu Bull 15.05.2016 młodzieży doskonała I Junior Winner, Best Junior, BOB, BIS Junior I, BIS I Manuel Borges (P)








15.05.2016 r. Łódź
Krajowa Wystawa Terrierów typu Bull

Sędzia: Manuel Borges (P)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: I/3
Medal: złoty
Tytuł: Junior Winner, Best Junior, BOB, BIS Junior place I, BEST IN SHOW place I

Łódź 16.05.2016 Łódź 16.05.2016 Łódź 16.05.2016 Łódź 16.05.2016







14.05.2016 r. Łódż
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Nemanja Jovanovic (SRB)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: I/4
Medal: złoty
Tytuł: Junior Winner, Best Junior, BOB

Łódź 14.05.2016 Łódź 14.05.2016 Łódź 14.05.2016 Łódź 14.05.2016







08.05.2016 r. Radom
Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Roman Żuk (PL)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: I/2
Medal: złoty
Tytuł: Junior Winner, Best Junior, BOB, BEST OF GROUP place I

Radom 08.05.2016 Radom 08.05.2016







24.04.2016 r. Opole
Klubowa Wystawa Terrierów

Sędzia: Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: I/6
Medal: złoty
Tytuł: Junior Winner, Best Junior, BOB, BEST IN SHOW place II, DERBY place II, MOST BEAUTIFUL TERRIER BULL TYPE place II, JUNIOR CLUB WINNER 2016

Opole 24.05.2016 Opole 24.05.2016 Opole 24.05.2016 Opole 24.05.2016 Opole 24.05.2016 Opole 24.05.2016 Opole 24.05.2016 Opole 24.05.2016 Opole 24.05.2016







23.05.2016 r. Opole
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Ramune Kazlauskaite (LL)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: I/8
Medal: złoty
Tytuł: Junior Winner, Best Junior







17.04.2016 r. Inowrocław
Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Łukasz Pawłowski (PL)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: I/2
Medal: złoty
Tytuł: Junior Winner, Best Junior, BOB, BEST OF GROUP place IV







16.04.2016 r. Grudziądz
Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Jarosław Grunt (PL)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: I/1
Medal: złoty
Tytuł: Junior Winner, Best Junior, BOB, BIS Junior place I, BEST OF GROUP place III

Grudziądz 16.04.2016 Grudziądz 16.04.2016 Grudziądz 16.04.2016







16.04.2016 r. Grudziądz
Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Olga Kupriyanova-Sinko (PL)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: I/3
Medal: złoty
Tytuł: Junior Winner, Best Junior, BOB

Grudziądz 16.04.2016 Grudziądz 16.04.2016







10.04.2016 r. Nowy Dwór Mazowiecki
Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Roman Żuk (PL)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała
Lokata: I/2
Medal: złoty
Tytuł: Junior Winner, Best Junior

Nowy Dwór Mazowiecki 10.04.2016 Nowy Dwór Mazowiecki 10.04.2016